Kocyki dziecięce Minky – produkt na całe życie

Jeszcze jakiś czas temu uważano, że produkt który będzie nam służył na długie lata jest najlepszym rozwiązaniem na świecie. Okazuje się jednak, że w wychowywaniu dziecka ważne jest, by dostosowywać się do zmian jakie zachodzą w jego organizmie.

Przedstawiamy kocyki dziecięce Minky – produkt, który będzie Wam służył przez całe życie

Kocyki dla niemowląt

Najmniejsze kocyki dziecięce Minky doskonale sprawdzają się jako pierwszy kocyk dla naszego niemowlęcia. Są delikatne, miękkie i wygodne. Jednym słowem dobrane tak, by naszym maleństwom było w nich jak najlepiej.

Kocyki dziecięce dla średniaków

Doskonale sprawdzą się jako… mata do zabawy, ale też jako koc do łóżeczka czy też do wózka spacerowego. Charakteryzuje je uniwersalny rozmiar, pasujący do dzieci o dość szerokim spektrum wiekowym.

Koc starszaka i koc dla dorosłych

Niektóre kocyki dziecięce odpowiadają potrzebom dużych dzieci a nawet dorosłych. Są to koce bardzo ciepłe, oddychające, ale przede wszystkim – bardzo duże. Idealnie nadają się one nie tylko do spania, ale też jako narzuta na łóżko. Sprawdzają się zarówno latem, wiosną jak i jesienią. Doskonale sprawdzą się także w przypadku cieplejszych zim.

Koc piknikowy

Kocyki Minky to również bogata oferta koców piknikowych. Od standardowych produktów przeznaczonych dla dzieci, różnią się one między innymi spodnią warstwą ortalionu. Dzięki niej, są one bardziej odporne na działanie wilgoci a co za tym idzie – również i bardziej wytrzymałe. Dzięki swojej specyficznej konstrukcji, starczą nam one na długie lata.

Więcej o Minky do wózka i łóżeczka można przeczytać tutaj: http://publikersi.blogspot.com/2017/03/minky-do-wozka-i-ozeczka.html