Termofory w kształcie Przytulanki

W przypadku mały dzieci należy zachować szczególną ostrożność. Zwłaszcza w przypadku chorób, czy różnego rodzaju dolegliwości.

Jeszcze inną kwestią jest fakt, by sposób leczenia był dla dziecka jak najbardziej przyjazny. Jedną z form, która w ostatnim czasie cieszy się ogromnym zaufaniem są termofory w kształcie Przytulanki.

Co dają?

Tego typu termofory mają wiele zdrowotnych właściwości. Przede wszystkim rozgrzewa i delikatnie masuje mięśnie Twojego dziecka. Sam termofor ma uspokajające działanie, relaksuje, tym samym poprawia samopoczucie Twojej pociechy. Taka Przytulanka łagodzi dolegliwości i bóle żołądkowe, może być też pomocna w przypadku kolek jelitowych tak często spotykanych w przypadku małych dzieci. Termofor również pomaga w czasie przeziębień i ułatwia zasypianie.

Należy zachować ostrożność

Termofory – Przytulanki są bezpieczne. Mogą z nich więc korzystać także dzieci z alergią. Nie wymaga użycia gorącej wody (może być rozgrzewany w mikrofalówce), zachowuje ciepło prze długi okres czasu. W przypadku małych dzieci termofory mogą być używane wyłącznie pod kontrolą opiekunów.

Same w sobie są łatwe w utrzymaniu. Można je prać ręcznie (np. w temperaturze 30 stopni). Co najważniejsze służą do wielokrotnego użytku. Tego typu termofory mogą być używane także przez osoby dorosłe.

Wracają jednak do dzieci termofory – Przytulanki mają miły zapach. Kształt Przytulanki i materiał z jakich są zrobione powodują, że są miłe w dotyku. Taki termofor więc może być więc idealną maskotką, która wyciszy Twoje maleństwo do snu. Mają również bardzo dobry wpływ na funkcjonowanie układu krążenia.

Termofory – Przytulanki wykonane są z materiałów przyjaznych dla środowiska.

Gdzie kupić?

Termofory – Przytulanki są dostępne w sklepach z produktami zdrowotnymi, wyposażeniem dla dzieci, czy z asortymentem do rehabilitacji. Często można je spotkać również na aukcjach internetowych. Warto z nich korzystać chociażby w celu porównania cen.

Zobacz również serwis http://bodyrock.pl/ i zawarte w nim artykuły poświęcone tematyce zdrowego stylu życia. Zapraszamy!